محل تبلیغات شما
فرمانده نیروی هوافضا:
برای خودم آرزوی مرگ کردم

تصویر مرتبط

آبشارآنلاین:
سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نشست خبری به منظور تشریح ابعاد حادثه هدف قرار گرفتن هواپیمای مسافربری شرکت اوکراینی، اظهار داشت: حادثه دلخراش سرنگونی هواپیمای مسافربری خطوط هوایی اوکراین را بنده در غرب کشور بعد از اجرای عملیات ضربات موشکی بر علیه پایگاه های آمریکا شنیدم و موقعی که اطمینان پیدا کردم این اتفاق افتاده واقعا آرزوی مرگ برای خود کردم که ای کاش می‌مردم و چنین حادثه‌ای را شاهد نبودم.
وی افزود: ما یک عمر خود را پیشمرگ مردم کردیم و امروز هم آبروی مان را با خداوند متعال معامله می کنیم و در این شرایط سخت حاضر شدیم تا توضیح دهیم.
سردار حاجی‌زاده ادامه داد: در ابتدا عرض می کنم که بررسی و ارزیابی های این حادثه توسط ستادهای بالاتر و مجموعه قوه قضائیه انجام خواهد شد و اطلاعات تکمیل می‌شود، ما گردنمان از مو باریک‌تر است و همه مسئولیت این کار را می‌پذیریم و هرگونه تصمیمی که مسئولین بگیرند، مطیع به اجرای آن هستیم.

سرلشکر باقری: ایران قدرت اول موشکی منطقه است

همایش ملی «شهر امن» در ارومیه برگزار می شود

تلاش83 هزار دانش آموز در زمینه حفظ قرآن به بار نشست

فرمانده ,حادثه ,آرزوی ,نیروی ,مسافربری ,های ,فرمانده نیروی ,آرزوی مرگ ,نیروی هوافضا ,هوافضا برای ,هواپیمای مسافربری ,فرمانده نیروی هوافضا

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

tromecerun کارآفرینی در یک نگاه aliabdi67@ نمایندگی کرج نمایندگی توزیع اینترنتی فیجت اسپینر در ایران | فیجت اسپینر دیجی exinprotex تحقیق و مقاله، مطالب علمی آموزشی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، دانلود سخنرانی، ذکر و حدیث دورهمی loutenkuga lefesire fairoepsicam